Szukaj na tym blogu

czwartek, 15 grudnia 2011

Miś Fantazy. Czarne ptaszysko - Ewa Karwan-Jastrzębska


Dziś znów zapraszam Was do portalu CzasDzieci.pl. Tym razem czeka tam na Was recenzja małej książeczki wydanej na podstawie podobno znanej i lubianej przez dzieci wieczorynki - Miś Fantazy. Przyznam, że ja nigdy Misia Fantazego na szklanym ekranie nie widziałam, ale treść książeczki pozytywnie mnie zaskoczyła. Dlaczego? Przekonajcie się sami... "Miś Fantazy. Czarne ptaszysko".

5 komentarzy:

 1. Myśle że twój blog jest świetnym miejscem na którym przedstawia sie ciekawę propozycję dla najmłodzszych:)

  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy blog i z przyjemnością go przegladam (już kilka pozycji w naszej niemalej domowej biblioteczce przybyło :))) za co dziękuję )
  Co do Misia Fantazego to mamy "pełną wersję" tzn pokaxnych rozmiarów ksiązkę ze wszystkimi opowiadaniami i córka go uwielbiala..nasza miłosć do tego niebieskiego misia zrodziła się w kinie, gdy przypadkiem trafiliśmy na poranek z tą bajką, Nieco później przybyły nam w zbirach dwie płytki dvd z kompletem bajek o Misiu Fantazym. Polecam :)) i pozdrawiamy (bajki on line dostępne są na oficjalnej stronie: http://www.tvp.pl/dla-dzieci/mis-fantazy )

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję za tak treściwe opisy książek. Duży szcunek!!! Już kilka pozycji polecanych na tym blogu trafiło do s=naszej sporej juzdomowej biblioteki. Co do Misia Fantazego to polecam (full version ;) ) książkę z zebranymi wszystkimi przygodami niebieskiego misia. My przypadkiem zakochaliśmy się w Fantazym, będąc na poranku właśnie z tą bajką na dużym ekranie. Później udało nam sie zakupić dwie plyki dvd z filmikami znanych nam już przygód misia. Polecam róniej oficjalna stronkę Misia Fantazego (dostępne są wszystkie odcinki on-line w odpowiedniej zakładce - polecam) http://www.tvp.pl/dla-dzieci/mis-fantazy

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję pięknie za miłe słowa :)

  OdpowiedzUsuń

Znasz tę książkę? Lubisz ją? A może z jakichś względów Ci się nie spodobała? Podziel się ze mną swoją opinią, zostaw ślad. Niech wiem, że czytasz, że wracasz, że to co robię ma sens :)