Szukaj na tym blogu

środa, 11 kwietnia 2012

Wychodzą z cienia podwórkowe wspomnienia


Po oprószonych śniegiem Świętach, nadeszła wreszcie wiosna. Słonko tak pięknie świeci, że aż żal siedzieć w domu. W takie dni jak ten, warto wypuścić z cienia podwórkowe wspomnienia. Jakie gry i zabawy pamiętacie ze swego dzieciństwa? No właśnie - jest ich całkiem sporo! Warto pokazać je własnym dzieciom. Jestem przekonana, że się im spodobają. My na przykład, jeszcze zimą, graliśmy w domu w kapsle. Oj, było wesoło! Wkrótce przeniesiemy grę na podwórko. Tę i parę innych, a gdyby zabrakło nam pomysłów - znalazłam w sieci mały zbiorek z podpowiedziami (KLIK KLIK). Naprawdę warto zajrzeć!

"Wychodzą z cienia podwórkowe wspomnienia" to tylko część większego projektu, który ma na celu upowszechnianie dawnych gier, zabaw i piosenek związanych z Łodzią i choć projekt jest łódzki, odnajdą się w nim także mieszkańcy innych części kraju. Kto chciałby poczytać o nim więcej, zapraszam na stronę http://zabawy.zrodla.org.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Znasz tę książkę? Lubisz ją? A może z jakichś względów Ci się nie spodobała? Podziel się ze mną swoją opinią, zostaw ślad. Niech wiem, że czytasz, że wracasz, że to co robię ma sens :)