Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 14 maja 2012

Konkurs urodzinowy!

Uwaga, uwaga! Wszem i wobec ogłaszam, że wielkimi krokami zbliżają się nasze pierwsze blogowe urodziny. Swoimi wpisami zaczęłam Was męczyć dokładnie 18 maja 2011 roku. Serdecznie dziękuję wszystkim tym, którzy trwają przy nas od samego początku oraz tym, którzy przyłączali się do nas później. Cieszę się, że jesteście, czytacie, komentujecie. Wierzę, że dzięki Wam wszystkim kolejne pokolenia Polaków będą sięgać po książki chętniej, niż to miało miejsce do tej pory.

W tym urodzinowym klimacie, pragnąc podziękować Wam wszystkim za to, że jesteście z nami - przygotowałam dla Was mały książkowy konkurs. Pytania konkursowe brzmią:

1. Podaj tytuły dwóch - gorących jeszcze - nowości Wydawnictwa Zakamarki, które swą premierę miały na III Warszawskich Targach Książki. 

2. Ulubioną zakamarkową postacią Starszego jest:
          a) Tsatsiki?
          b) Pippi Pończoszanka?
          c) Emil?
          d) Binta?

Na Wasze odpowiedzi czekamy (ja i chłopaki) do 20 maja 2012 roku. Przesyłajcie je na nasz adres mailowy: czytajki@gmail.com w tytule umieszczając hasło "Konkurs urodzinowy". Zwycięzcami zostaną osoby, których maile z poprawnymi odpowiedziami wpłyną jako 5, 15 i 30. 

Nagrodami w konkursie są trzy książki (po jednej dla każdego zwycięzcy) wydane przez Zakamarki: "Mama Mu czyta", "Moje szczęśliwe życie" oraz "Tajemnica miłości". Zostaną one rozesłane losowo.


Pozdrawiamy serdecznie i życzymy powodzenia!
mama_zaczytana & spółka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Znasz tę książkę? Lubisz ją? A może z jakichś względów Ci się nie spodobała? Podziel się ze mną swoją opinią, zostaw ślad. Niech wiem, że czytasz, że wracasz, że to co robię ma sens :)