Kubusiowe wyniki

Ha, widzę, że nie tylko nam Kubuś przypadł do gustu. Liczba chętnych długa, a książeczka tylko jedna :( W dodatku chłopców w domu dwóch, więc zaraz i spór o to, który włoży swą łapkę w miskę i dokona wyboru. Nie miałam wyjścia, musiałam coś dorzucić, żeby było sprawiedliwie. A zatem:

=>  nagroda z pierwszego losowania dokonanego ręką Młodszego - obiecywany Wam już wcześniej tytuł Wandy Chotomskiej "Kubuś i Przyjaciele. Wyliczanki, zgadywanki, wierszowanki." - wędruje do Agnes
=>  nagroda z drugiego losowania dokonanego ręką Starszego - przyznana spontanicznie, a zatytułowana "Puchatkowy pamiętnik" - wędruje do Ewanki.
Zwyciężczyniom - gratuluję! Wszystkim pozostałym życzę powodzenia kolejnym razem, bo to nie było jeszcze nasze ostatnie słowo. Działamy, czytamy i tworzymy dalej - bądźcie z nami!

Komentarze

 1. Jestem z Wami cały czas :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje dla zwycieżczyń, miłej lektury:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale super :-) bardzo się cieszymy :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. nagroda doszła :-) i chwalimy się tutaj http://swiatwedlugmoichdzieci.blogspot.com/2012/12/wygrany-konkurs-i-spacer-po-obcej.html

  pozdrawiam ewanka

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Znasz tę książkę? Lubisz ją? A może z jakichś względów Ci się nie spodobała? Podziel się ze mną swoją opinią, zostaw ślad. Niech wiem, że czytasz, że wracasz, że to co robię ma sens :)

Popularne posty