Szukaj na tym blogu

piątek, 21 grudnia 2012

Książkowych Świąt!


U nas przez cały rok książek masa, więc pod choinką będzie ich stosunkowo niewiele. Będą nam za to towarzyszyły przez całe Święta. Obok dziecięcego łoża wyłożone są już zimowe i świąteczne pozycje. Czekają jeszcze chwilę, jeszcze moment... bo u nas z książkami świątecznymi trochę jak z Wigilią. Czekać trzeba i już! Czekamy więc cierpliwie na książki, Wigilię, Mikołaja, a dziś jeszcze dodatkowo - na Zębową Wróżkę (po raz pierwszy w życiu!)

Na ten piękny okres wyczekiwania (a w zasadzie na jego ostatnią prostą) oraz na nadchodzące Święta chciałabym Wam wszystkim życzyć góry śniegu za oknem, ale ciepła w Waszych domach i sercach, miłości wszelakiej i niezakłóconych niczym chwil wytchnienia od pośpiechu codzienności. Oczywiście także tego, by pod Waszą choinką nie zabrakło książek!

PS. Pięknie dziękuję Mikołajowi (p. Grzegorzowi Raczkowi, który wyróżnił nasz blog w konkursie na najlepszy blog książkowy eBuka 2012 ==> szczegóły TU). Dziś - przez posłańca - przyniósł mi wielki karton książek. Dla dorosłych, bo mamie też się coś od życia należy, a co! W Święta zatonę więc w lekturze, czego i Wam życzę!

2 komentarze:

  1. Wspaniały prezent na święta :) oj też bym chciała taki karton pełen książek dla mnie... Ale bym się zaczytywała :D Oczywiście moim zdaniem nagroda jak najbardziej zasłużona, więc życzę miłej lektury i wesołych świąt!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. teraz to już pozostaje życzyć szczęśliwego nowego roku z wielooooma książkami :D

    www.recenzje-cherry.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Znasz tę książkę? Lubisz ją? A może z jakichś względów Ci się nie spodobała? Podziel się ze mną swoją opinią, zostaw ślad. Niech wiem, że czytasz, że wracasz, że to co robię ma sens :)