Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 2 września 2013

Bazgroszyt. Kieszonkowy zestaw przedszkolaka. Dla chłopców.


Wakacje dobiegły końca, a my... już tęsknimy!!! Dziś więc, zamiast wybiegać w przyszłość, wspomnieniami wracamy do lata, które spędziliśmy pod namiotem. Był czas na korzystanie z uroków plaży, aktywności ruchowe, grillowe obżarstwa, a gdy pogoda nie dopisywała - szaleliśmy twórczo z "Kieszonkowym zestawem przedszkolaka".

Muszę przyznać, że to bardzo fajne rozwiązanie na podróż. Jeśli gdzieś wyjeżdżacie, choćby na weekend i chcecie zapakować coś, by zapełnić dziecku czas, ten zestaw idealnie się do tego nadaje. Wywodzi się on z Bazgroszytowej rodziny, ale w stosunku do swych braci, ma zmniejszony o połowę format. Jest tu też mniej miejsca na twórczą zabawę. Większość stanowią kolorowanki. Możemy je wypełnić po swojemu i w nagrodę za dobrze wykonaną pracę odebrać naklejkę do umieszczenia w rogu danej grafiki. Możemy też najpierw umieścić naklejkę, a następnie obrazek pokolorować w ten sam co ona sposób. Poza tym do zestawu dołączono czysty zeszyt na twórczość własną dziecka. Tu już można szaleć do woli. Całość zapakowana jest w plastikową teczkę-kopertę, dzięki czemu łatwo się ją transportuje. My do teczki dorzuciliśmy jeszcze kredki, dzięki czemu wszystko mieliśmy pod ręką. Wystarczyło wyjąć małą aktówkę i... tworzyć, tworzyć, tworzyć. Nawet na niewygodnym materacu pod płótnem namiotu. Jak to mówią, dla chcącego nic trudnego :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Znasz tę książkę? Lubisz ją? A może z jakichś względów Ci się nie spodobała? Podziel się ze mną swoją opinią, zostaw ślad. Niech wiem, że czytasz, że wracasz, że to co robię ma sens :)