Szukaj na tym blogu

wtorek, 2 sierpnia 2016

Star Wars. Stacje bojowe.

Wakacje, nawet te najbardziej pełne wrażeń, miewają okresy zastoju. Czasem szyki psuje nam brzydka pogoda, zatrzymując nas w namiocie lub nie pozwalając ruszyć na górski szlak. Innym razem dzieci wzdychają w drodze pytając co chwil kilka: "Daleko jeszcze?". W takich sytuacjach alternatywą zawsze może być telefon komórkowy lub tablet. Tylko po co? Wystarczy zawczasu zaopatrzyć się w to, co nasze dzieci lubią najbardziej. Fanom Gwiezdnych Wojen gorąco polecam książkę "Star Wars. Stacje bojowe" z modelem AT-AT do samodzielnego złożenia.

Sztywna okładka kryje 2 w 1. Po pierwsze - to książeczka z zadaniami o tematyce związanej z Gwiezdnymi Wojnami. Są tam labirynty, wyszukiwanki, zadanie matematyczne, wyszukiwanie par, kodowanie, rysowanie, sudoku, a nawet gra planszowa. Po drugie - to kartonowy model maszyny kroczącej, który musimy złożyć sami. I tu znów mamy do czynienia z takim 2 w 1. Po pierwsze bawimy się przy składaniu modelu, po drugie sam model po złożeniu posłuży do zabawy, zapełniając czas nawet wówczas, gdy już cała książka będzie rozwiązana. 

Moi chłopcy, wielcy fani Gwiezdnych Wojen, książkę przyjęli z wielkim entuzjazmem. O dziwo, najpierw przysiedli do zadań, dopiero później zabrali się za składanie modelu, który poszerzył ich kolekcję Star Warsowych figurek. Mamy ich trochę. Jeśli i Wasze dzieci lubią figurkowe zabawy, polecam Waszej uwadze także drugi tytuł wydany w ramach tej samej serii - "Star Wars. Statek przemytnika" z modelem Sokoła Millenium. 

 
Star Wars. Stacje bojowe.
Wydawnictwo: Egmont
Autor: Disney
 oprawa twarda
Format: 145 x 189
Strony: 50
Wiek: 6+

 
 
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Znasz tę książkę? Lubisz ją? A może z jakichś względów Ci się nie spodobała? Podziel się ze mną swoją opinią, zostaw ślad. Niech wiem, że czytasz, że wracasz, że to co robię ma sens :)