Szukaj na tym blogu

wtorek, 14 listopada 2017

Dzieć recenzuje... - "Czarownica piętro niżej" Marcin Szczygielski


Uwaga, niespodzianka - dziś zamiast mojej recenzji, będzie... recenzja syna! Pierwsza w jego życiu. Krótka, ale - choć pisana na potrzeby szkolne - tytuł książki wybrany został bardzo starannie, a ilość miejsca w ćwiczeniach ograniczyła długość treści. Jak na początek, chyba nie najgorzej ;)

"Książką, którą - według mnie - warto polecić młodym czytelnikom jest utwór Marcina Szczygielskiego zatytułowany "Czarownica piętro niżej". Opowiada o dziewczynce, która spędza wakacje ze swoją prastarą ciabcią. Zachęcam do przeczytania tej magicznej książki, ponieważ jest w niej dużo ciekawych akcji, które zmieniają bieg wydarzeń i zapierają dech w piersiach. Spotkamy tu też wiele ciekawych postaci." 

Koniec :) I jak? Podobało Wam się? Na blogu nie ma ograniczeń w postaci liczby linijek. Może kiedyś się skusi. Na razie zdobyłam zgodę na powyższą publikację :) A jeśli czujecie niedosyt... odsyłam do własnej recenzji (KLIK KLIK). Powstała już jakiś czas temu, ale... na dniach na blogu pojawi się kolejny tom. Bądźcie czujni!

 
 
 
 

 Czarownica piętro niżej
Wydawnictwo: Bajka
Tekst: Marcin Szczygielski
 Ilustracje: Magda Wosik
Oprawa twarda, folia jedwabista
Format: 133 x 203
Strony: 312
Wiek: 6+

1 komentarz:

Znasz tę książkę? Lubisz ją? A może z jakichś względów Ci się nie spodobała? Podziel się ze mną swoją opinią, zostaw ślad. Niech wiem, że czytasz, że wracasz, że to co robię ma sens :)